PROGRAM MÁM KURÁŽ

PROGRAM CELODENNÍHO KURZU

TVŮJ ROZLET

MÁM KURÁŽ

29. 02. 2020

10:00 - Káva + představení a proč jsem tady.

10:15 - 12:15 - BLOK 1.

Cvičení 1. - 'Podnikám, tedy jsem. Co obnáší mít svůj vlastní podnik? Máte na to povahu? A je ten Váš projekt života schopný? Zjistíme společně na cvičeních a ukážeme si na příkladech z praxe, co vám vyhovuje a do čeho se raději nepouštět.

Podíváme na to, co děláte dobře a co je potřeba vylepšit.

Cvičení 2. - Strategie jako pomocník a průvodce podnikání. Jakou si zvolit? Zjistíme společně a nastavíte si vlastní na míru. Takovou, co vám vyhovuje a lze ji uvést do reality. Na praktických ukázkách se naučíme se, jak používat kreativitu a strategii dohromady tak, aby to mělo smysl pro vás a váš podnik. A aby to fungovalo. A vydělávalo.

12:15 - 13:00 OBĚD. Ten není v ceně kurzu, můžeme ho za příplatek zajistit. Stačí to potvrdit v mailu, který vám pošleme před kurzem.

13:00 - 15:00 BLOK 2

Cenotvorba. Za kolik? Komu? Prodám to? Co když ne? a co slevy? Na praktických ukázkách si ukážeme, že bez dobře promyšleného ceníku to nepůjde. Nastavíte si ceníky vlastní. Takové, jaké bude váš byznys potřebovat. Funkční a bez obav.

Love brand v kostce - jak budovat značku s vašimi zákazníky, a udržet ji na trhu. A jak si připravit vlastní e-commerce tak, aby to fungovalo.

Krizové situace -'Poděláš, vyděláš'. Jaké jsou slabiny vašeho podnikání a v čem naopak vyniká? Přijdeme na to a připravíme se na obojí. Na krize i na úspěch. I na to mezi tím.

15:00-16:00 - prostor pro konzultace nad vašimi podniky, projekty a byznys stories :)

Feedback a dotazy směřujte na lucie@tvujrozlet.cz