Zářivá sada 68 malá

Doporučujeme

Skicák ve formátu A5 a sada Pen 68 brush metallic od Stabilo je balíček, s kterým se vám bude zářivě tvořit a vejde se Vám do kabelky. Skicák jsme vyrobili přímo pro tento typ fixy, protože zůstává hladký a nedrolí se. Fixa na něm zůstává stálá a nemění barvu. Základní výbava pro všechny, kteří chtějí psát nebo kreslit. A teď před vánocemi se metalické fixy hodí dvojnásob.

Sada obsahuje 8 ks Pen 68 brush metallic, prémiových vláknových fixů v metalických odstínech. Mají vysokou viditelnost na světlém a zejména tmavém papíře nebo karton, syté a zářivé barvy. Inkoust na vodní bázi bez zápachu a vydrží až 24 hodin bez víčka. mají tlaku odolný hrot s šířkou stopy 1 mm, což oceníte, když si fixu půjčí děti nebo když začínáte s krasopsaním. Fixy jsou ideální pro krasopsaní, bullet journaling, kreslení a tvoření. Doporučujeme!

Skicák má nenatíraný prémiový papír s odstínem chamois, který dodá obrázkům lepší kontrast a exklusivní pocit, a zároveň má nejnižší dopad na ekologii tím, že nejsou při jeho výrobě používány optické zjasňovače. Papír je krásně hladký. Je stvořený pro kresbu i kaligrafii. Pro fixy a to jak permanentní tak i vodou ředitelné, brushpeny a inkoust. Gramáž papíru je vybrána tak, aby se pigmenty nepropíjely skrz a papír nehrudkovatěl.

Skicák má formát A5, rozměr 14,8 x 21 cm, 30 listů a gramáž 170 gr./m2.

Uvedená cena je včetně DPH.

480,00 Kč 450,00 Kč
Please select variants first