Skicák A5 a brushpen

Dárek pro kamarádku nebo sada do kabelky? To je skicák ve formátu A5 a černý brushpen ZIG Art & Graphic Twin zabalený v přírodní krabičce, kde můžete poté skladovat své výtvory. Černá fixa se dvěma hroty, jedním pevným a druhým štětcovým, je základní výbavou pro všechny, kteří chtějí psát nebo kreslit. Skicák jsme vyrobili přímo pro tento typ fixy, protože zůstává hladký a nedrolí se. Fixa na něm zůstává stálá a nemění barvu. 

Kuretake ZIG Art & Graphic Twin je profesionální popisovač se dvěma hroty. Jeden je štětcový a druhý úzký 0,8 mm. Fixy jsou na vodní bázi. Barvy jsou krásně plné a dají se rozmývat vodou a navzájem mezi sebou míchat a propojovat. Fixy doporučujeme jak pro kresbu tak pro akvarel nebo moderní kaligrafii.

Skicák má nenatíraný prémiový papír s odstínem chamois, který dodá obrázkům lepší kontrast a exklusivní pocit, a zároveň má nejnižší dopad na ekologii tím, že nejsou při jeho výrobě používány optické zjasňovače. Papír je krásně hladký. Je stvořený pro kresbu i kaligrafii. Pro fixy a to jak permanentní tak i vodou ředitelné, brushpeny a inkoust. Gramáž papíru je vybrána tak, aby se pigmenty nepropíjely skrz a papír nehrudkovatěl.

Skicák má formát A5, rozměr 14,9 x 21 cm, 30 listů a gramáž 170 gr./m2.

Uvedená cena je včetně DPH.

160,00 Kč 189,00 Kč
Please select variants first