Skicák A5 a Pen 68 brush

Slavíme

Skicák ve formátu A5 a černý brush Pen 68 od Stabilo je základ pro všechny ilustrátory nebo pro psaní poznámek. Skicák jsme vyrobili přímo pro tento typ fixy, protože zůstává hladký a nedrolí se. Fixa na něm zůstává stálá a nemění barvu. Základní výbava pro všechny, kteří chtějí psát nebo kreslit.

Pen 68 brush je brushpen, který má prémiový vláknový hrot, sytou a zářivou barvu. Má inkoust na vodní bázi bez zápachu, vydrží až 24 hodin bez víčka, tlaku odolný hrot s šířkou stopy 1 mm, což oceníte, když si fixu půjčí děti nebo když začínáte s krasopsaním. Fixy jsou ideální pro krasopsaní, bullet journaling, kreslení a tvoření.

Skicák má nenatíraný prémiový papír s odstínem chamois, který dodá obrázkům lepší kontrast a exklusivní pocit, a zároveň má nejnižší dopad na ekologii tím, že nejsou při jeho výrobě používány optické zjasňovače. Papír je krásně hladký. Je stvořený pro kresbu i kaligrafii. Pro fixy a to jak permanentní tak i vodou ředitelné, brushpeny a inkoust. Gramáž papíru je vybrána tak, aby se pigmenty nepropíjely skrz a papír nehrudkovatěl.

Skicák má formát A5, rozměr 14,8 x 21 cm, 30 listů a gramáž 170 gr./m2.

Uvedená cena je včetně DPH.

149,00 Kč 188,00 Kč
Please select variants first