Sada 68 velká

Slavíme

Skicák ve formátu A4 a sada Pen 68 brush od Stabilo je balíček, s kterým se vám bude tvořit samo. Skicák jsme vyrobili přímo pro tento typ fixy, protože zůstává hladký a nedrolí se. Fixa na něm zůstává stálá a nemění barvu. Základní výbava pro všechny, kteří chtějí psát nebo kreslit.

Pen 68 brush je sada 12 ks brushpenů. Brushpeny mají prémiový vláknový hrot, syté a zářivé barvy. Inkoust na vodní bázi bez zápachu a vydrží až 24 hodin bez víčka. Mají tlaku odolný hrot s šířkou stopy 1 mm, což oceníte, když si fixu půjčí děti nebo když začínáte s krasopsaním. Fixy jsou ideální pro krasopsaní, bullet journaling, kreslení a tvoření.

Skicák má nenatíraný prémiový papír s odstínem chamois, který dodá obrázkům lepší kontrast a exklusivní pocit, a zároveň má nejnižší dopad na ekologii tím, že nejsou při jeho výrobě používány optické zjasňovače. Papír je krásně hladký. Je stvořený pro kresbu i kaligrafii. Pro fixy a to jak permanentní tak i vodou ředitelné, brushpeny a inkoust. Gramáž papíru je vybrána tak, aby se pigmenty nepropíjely skrz a papír nehrudkovatěl.

Skicák má formát A4, rozměr 21 x 29,7 cm, 30 listů a gramáž 170 gr./m2.

Uvedená cena je včetně DPH.

540,00 Kč 668,00 Kč
Please select variants first