Rozletová sada A5 s fixou

Malá sada pro tvůj rozlet fixou je skicák ve formátu A5 a sada 6 odstínů popisovače ZIG Art & Graphic Twin zabalená v přírodní krabičce, kde můžete skladovat své první kresby. Skicák jsme vyrobili přímo pro tento typ fixy, protože zůstává hladký a nedrolí se. Malý formát je ideální do kabelky, pro rychlé skicování nebo nácvik kaligrafie. 

Sada popisovačů obsahuje 6 barev - 029, 081, 303, 013, 055 a 207. U nás v rozletu fixy používají jak děti tak dospělí. Mají plnou barevnou stopu, s kterou uděláte krásné přechody nebo můžete barvy míchat mezi sebou. Malá sada udělá radost všem, kteří s kresbou začínají, ale i těm, kteří jsou už profesionály.

Kuretake ZIG Art & Graphic Twin je profesionální popisovač se dvěma hroty. Jeden je štětcový a druhý úzký 0,8 mm. Fixy jsou na vodní bázi. Barvy jsou krásně plné a dají se rozmývat vodou a navzájem mezi sebou míchat a propojovat. Fixy doporučujeme jak pro kresbu tak pro akvarel nebo moderní kaligrafii.

Skicák má nenatíraný prémiový papír s odstínem chamois, který dodá obrázkům lepší kontrast a exklusivní pocit, a zároveň má nejnižší dopad na ekologii tím, že nejsou při jeho výrobě používány optické zjasňovače. Papír je krásně hladký. Je stvořený pro kresbu i kaligrafii. Pro fixy a to jak permanentní tak i vodou ředitelné, brushpeny a inkoust. Gramáž papíru je vybrána tak, aby se pigmenty nepropíjely skrz a papír nehrudkovatěl.

Skicák má formát A5, rozměr 14,9 x 21 cm, 30 listů a gramáž 170 gr./m2.

Uvedená cena je včetně DPH.

399,00 Kč
Please select variants first