Kouzla akvarelu - základní kurz Michaely Málkové / 25. 5. 2024

Rezervace na stránkách lektorky

Učaroval vás akvarel a rádi byste se ho naučily? Poznali základní techniky a naučily se skvělé vychytávky, které vám usnadní malování?

Akvarel je má nejoblíbenější technika, kterou tvořím své obrazy a ilustrace. Když jsem s ním začínala, také jsem netušila mnoho věcí, které vím dnes. Neuměla jsem vrstvit barvy přes sebe. Těžko se mi hledaly barevné kombinace. Nyní tvořím obrazy s lehkostí akvarelu danou. Moc ráda vám předám své nadšení a zkušenosti v této technice.

Náplň kurzu:

Napneme si papír, budeme míchat barvy a naučíme se různé techniky akvarelu včetně vrstvení. Vyzkoušíme si různé přístupy. Budeme malovat různými způsoby - od stylizace a volnějšího pojetí až k reálné vrstvené akvarelové malbě.

O lektorce:

Michaela Málková je výtvarnice, ilustrátorka a miluje kouzlení s barvami a fantazií. Ke své tvorbě používá hlavně kresbu a akvarel, které také učí na svých kurzech.

"Od malička mě bavilo kreslit, ale také jsem se vše musela naučit, stejně jako se to můžete naučit vy.

Nyní vytvářím akvarelové ilustrace a obrazy, které jsou založené na kresbě. Bez vycvičené ruky bych nikdy nenakreslila obrazy, jaké kreslím dnes.

Sleduji svět kolem sebe a vnímám nuance materiálů, světel, výrazů lidí a vůbec se snažím vidět krásu, která nás obklopuje."

Termín: 25. 5. 2024 od 10 do 17 hod.

Více informací o kurzu a ceně najdete zde: michaelamalkova.cz/kouzla-akvarelu-zakladni-kurz/

0,00 Kč